Про комплекс

Кожен, хто планує придбати квартиру в Житомирі, спочатку постає перед нелегким завданням - вибором житлового комплексу. Адже, серед різноманіття квартир в новобудовах Житомира непросто знайти свою, особливу.

Ми створюємо новий проект -
ЖК «Вернісаж»,
який урізноманітнить яскравими фарбами сіро-бліде полотно житлових будинків на вулицях Житомира.


Яскравий і колоритний, він являє собою 7 неординарних секцій, у кожній з яких - свій особливий екстер'єр. Холи вхідної групи також оформлені настінними композиціями відповідно стилю екстер'єру. Звідси і назва - комплекс дозволить відчувати себе вдома так, ніби Ви - відвідувач на цій художній виставці.

ЖК «Вернісаж» розташований в зеленій зоні поруч з центром міста - в новому сучасному масиві на перетині вул. Покровської та проспекту Незалежності. За рахунок цього, комплекс уособлює собою мікс усіх зручностей, необхідних для активного і комфортного життя.

img_1
img_2

Крім естетики, тут подбали і про безпеку Вашої сім'ї: закрита територія і обмеження вільного в'їзду машин - гарантує спокій для батьків, поки їхні діти безтурботно грають на дитячому майданчику. Захищеність - одна з якостей, що виділяє «Вернісаж» серед інших новобудов і житлових комплексів Житомира.

ЖК «Вернісаж» Ваші яскраві моменти

Безпосередньо на території житлового комплексу можна знайти безліч варіантів для проведення дозвілля: спортивний майданчик, доріжки для велосипедів і роликів, зони для барбекю і вигулу собак. На даху декількох будинків, спеціально для мешканців комплексу, буде створена зелена лаунж-зона - ідеальний простір для сімейного відпочинку.

Ще однією особливістю ЖК «Вернісаж» є наскрізні під'їзди, що дозволяють під'їжджати до нього з зовнішнього боку.

Купуючи квартиру від забудовника в Житомирі, важливо звертати увагу на функціональність житла. Серед широкого розмаїття планувань в ЖК «Вернісаж» особливе місце відведено смарт-квартирам. Ви, безумовно, підберете найбільш відповідний і зручний для Вас формат квартири. Розглянути планування докладніше можна в розділі «Вибір квартир».

Є запитання?

Телефонуйте на номер

або
Задайте їх нашому менеджеру