ПРО КОМПЛЕКС
Житловий комплекс "Вернісаж" - концептуально новий, сучасний та яскравий комплекс житлових будинків, що має неординарний та особливий єкстер'єр для Вашого щоденного натхнення! Паркова зона на даху дозволить Вам милуватися виглядом на всі куточки міста, споглядати незабутні світанки та заходи сонця з висоти 15 поверху. Закритий внутрішній двір під охороною надасть Вам безпеку, а паркінг, де завжди знайдеться місце для Вашого авто - комфорт.

Неважливо хто Ви - сучасний студент, закохана пара, молода сім'я, статусний бізнесмен, художник чи велика сім'я з дітьми... життя у ЖК Вернісаж буде Вам однаково до смаку!
Напишіть Ваш номер телефону і ми зв'яжемось з Вами!
Підпишись на наші соціальні мережі та
першим дізнавайся про новини та акції!
При покупці квартири Ви отримаєте знижку у відділі додаткових послуг на будь-який вид ремонтних робіт від нашого партнера ТОВ "КРОПС-БУД"!
ПРО ЗАБУДОВНИКА

У Житомирі компанія ТОВ "РІЕЛ СМАРТ БІЛДІНГ" почала працювати в 2018 році. Після проведення двох експертиз та отримання пакету дозвільних документів було розпочато будівельні роботи на об'єкті.

В першу чергу, молода команда взяла на себе нелегке соціальне завдання – задоволення інтересів інвесторів, які купували квартири ще 2006-2008 роках, спроектовані ТОВ «ОлвітаБуд» та були залишені без житла!


Протягом чотирьох років плідної роботи командою ЖК "Вернісаж" зведено три будинки (по 14-15 поверхів) та розпочато підготовку до фундаментних робіт четвертого. Виконані роботи з підключення комунікацій та подано документи

Дата введення в експлуатацію 1 черги - 2 кв. 2022 року!

КОНТАКТИ
+380 67 264 07 07
vernisage.zt@gmail.com
м.Житомир, пр-кт Незалежності, 29